Nejčastější dotazy

Jaká je standardní velikost podvazků?

Všechny naše svatební podvazky nabízíme v jedné univerzální velikosti. Podvazky jsou strečové a natáhnou se do rozměrů 41-56 cm. U všech podvazků nicméně uvádíme velikost, na kterou podvazek pasuje nejlépe.

Jak je možné, že podvazky sedí na velikosti S i L?

Všechny naše svatební podvazky jsou flexibilní, Vaší velikosti se tedy přizpůsobí přirozeným způsobem. Navíc, svatební podvazky je možné nosit těsně nad kolenem, kde bývá noha nejužší, nebo naopak výše posazené, kde bývá noha silnější. I tento fakt přispívá k jejich flexibilitě. Pokud však máte pochyby, zda Vám některý z podvazků padne, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky. Velice rádi Vám doporučíme podvazek, který Vám bude pasovat nejlépe.

Co dělat, pokud mám zájem o podvazek větší nebo menší velikosti, než je univerzální standart?

Pokud máte zájem o podvazek větší či menší velikosti, kontaktujte nás! Moc rádi vymyslíme s naším dodavatelem řešení přímo Vám na míru. Myslete však na to, že tento proces nějaký čas trvá, kontaktujte nás tedy nejméně 2 až 3 měsíce před Vámi požadovaným termínem dodání.

Jak správně pečovat o prádlo a podvazky?

Vzhledem k tomu, že naše doplňky jsou vyrobené z citlivých materiálů, jako je hedvábí či krajka, je nutné přizpůsobit tomuto faktu i péči. Prádlo i podvazky perte ručně ve vlažné vodě a vyhněte se agresivnímu pracímu prášku. Použijte speciální prací prostředky na hedvábí, nebo jemné mýdlo či šampon. Látku nikdy neždímejte, raději ji opatrně vysušte froté ručníkem. Prádlo nesušte v sušičce ani na přímém slunci, mohlo by dojít k narušení struktury a barvy látky. Prádlo žehlete nejlépe ještě vlhké na nízkou teplotu a nikdy nepoužívejte napařování – kapky vody by na látce mohly zanechat skvrny.

Jak pečovat o ozdoby do vlasů?

Všechny ozdoby do vlasů mohou postupem času na vzduchu oxidovat. Uchovávejte je tedy v krabičkách a v případě potřeby vyčistěte jemným hadříkem a speciálním čističem na zlato, stříbro, měď či mosaz (dosaďte podle materiálu, ze kterého je ozdoba do vlasů vyrobena).

Nad 3000 Kč

DOPRAVA ZDARMA

Sledujte nás

Newsletter

Chcete vědět o všech novinkách jako první? Nechte nám váš e-mail.

Nevyplňujte toto pole:
Kontakt Obchodní podmínky Nejčastější dotazy
Kontakt
Obchodní podmínky
Nejčastější dotazy

Nejsme plátci DPH

© 2016 Do roka a do dne

Nepřehlédněte
Podobné produkty